Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 05.10.2014, 15:44
Smuda to najlepszy trener za 60k miesięcznie na jakiego możemy sobie pozwolić. Boguski b.aktywny, walczak, ambitny. Jankowski góruje w powietrzu. Dobre wykopy Buchalika. Brożek wykorzystywałby sytuacje, jakby to nie była długa dzida jak za SKorży.

Pytania dwa- czemu wobec tego jest tak chvjowo i dlaczego nie wymieniłem Stilicia?
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 05.10.2014 o godz. 16:38.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując