Smuda to najlepszy trener za 60k miesięcznie na jakiego możemy sobie pozwolić. Boguski b.aktywny, walczak, ambitny. Jankowski góruje w powietrzu. Dobre wykopy Buchalika. Brożek wykorzystywałby sytuacje, jakby to nie była długa dzida jak za SKorży.
Pytania dwa- czemu wobec tego jest tak chvjowo i dlaczego nie wymieniłem Stilicia?
