Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8700
Stary 05.10.2014, 15:31
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Zdaje sie ze o innym bilansie pisalem

Ostatnie mecze z Wisla oczywiscie mialy kilka razacych bledow na nasza korzysc, ale w wielu meczach poprzedniego sezonu skrzywdzono nas.
Gościa nie przekonacie on i tak żyje w przeświadczeniu, że to Legia jest krzywdzona...

Dajcie mu spokój niech lepiej się zajmie liczeniem kartek, bo w ostatnim meczu w Trabzonie Legia ich dostał tyle ze w klubie może być problem z ogarnięciem tematu...
Odpowiedz cytując