emj10 napisał(a):

Zdaje sie ze o innym bilansie pisalem 
Ostatnie mecze z Wisla oczywiscie mialy kilka razacych bledow na nasza korzysc, ale w wielu meczach poprzedniego sezonu skrzywdzono nas.
|
Gościa nie przekonacie on i tak żyje w przeświadczeniu, że to Legia jest krzywdzona...
Dajcie mu spokój niech lepiej się zajmie liczeniem kartek, bo w ostatnim meczu w Trabzonie Legia ich dostał tyle ze w klubie może być problem z ogarnięciem tematu...