|
Jak Ty nie widzisz różnicy które media w kraju są główne to o czym my tu dyskutujemy. Po co w ogóle udowadniasz w tym temacie że nie popierasz po i pis?
Po twoich wszystkich postach widac ze jestes politycznym aparatczykiem wysłanym na nasze forum w wiadomym celu.
Bez odbioru
|