gypsy napisał(a):

|
To nie trzeba rewolucji taktycznej, ale małych zmian personalych. Boguś i Jankowski muszą usiąść na ławie, a Stępiński koniecznie od początku. Od razu będzie widać różnicę.
|
Za co, za to, że nie strzelają? Boguś w ostatnich meczach gra bardzo dobrze. Z Jagą był najlepszy w naszej drużynie, wyjątkowo aktywny. Na pewno w ostatnich meczach daje więcej drużynie niż Brozio. A Jankowski gwarantuje, że(strzelam) wygra około 80% główek. Z Jagą też to było dobrze widać. Długie wykopy Buchalika trafiały z reguły wprost na jego czerep. Nie mówię, że Jankes gra jakoś wyjątkowo dobrze, ale jestem w stanie zrozumieć decyzje Smudy, co do jego obecności w składzie.