Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2764
Stary 05.10.2014, 11:53
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Cupial To , Cupial Tamto .....kiedy Wy zrozumiecie ze Cupial + Wisla to juz tylko legenda ku..a ludzie oprzytomnijcie .....ile czasu bedziecie jeszcze zyc w tym marazmie i " legendzie dawnych czasow " oprzytomnijcie ... nie znaczymy pilkarsko juz nic ....to tylko cholowanie zywego trupa na powierzchni wody .... Smuda to figurant ktory ma klub na miejscu mieszkajac w Krakowie ... to emeryt ktory bawi sie w trenerke , ta prozwizorka jest widoczna ... KONIEC JAZDY BIALEJ GWIAZDY nastapil juz 2 lata temu ... a wy dalej optymistycznie patrzycie w przszlosc ....jestesmy juz cieniasem / sredniakiem polskiej mega slabej ligi i tak juz zostanie ..... ZLOTA ERA dawno sie skonczyla a Wy dalej tkwicie w tym marazmie .... ludzie zdajcie sobie s prawe z tego za 2-3 lata czeka nas mega przeprawa o utrzymanie ....
Jesteśmy jedną z 8 najmocniejszych drużyn w jedynej ekstraklasie jaką mamy. Możemy niemal z każdym wygrać, ale i przegrać, jak większość innych. Złe momenty przeplatamy z dobrymi. Dlatego tabela jest tag bardzo "spłaszczona". Tak jak dawniej już rzeczywiście nie będzie, bo 100 mln PLN, które wtopił Cupiał w nasz klub w ciągu 10 lat w dzisiejszych realiach nie wystarczyłoby na osiągnięcie podobnych sukcesów, a kasa mu się nie rozmnożyła. Zmiana statusu nie oznacza, że trzeba obrażać wszystkich i wszystko, a przede wszystkim naszego trenera, który nie pił z tobą i tobie podobnymi brudzia i nie zasłużył sobie, aby ktoś wycierał sobie dupę jego nazwiskiem.

I jeszcze jedno. Koniec Białej Gwiazdy nastąpi wtedy, gdy klub przestanie istnieć lub kibice odwrócą się od niego. Teraz przechodzimy tylko gwałtowną i bolesną korektę naszych aspiracji i jak widać nie wszyscy potrafią się z tym uporać.
Odpowiedz cytując