Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28462
Stary 05.10.2014, 10:12
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Roznic miedzy nimi jest niewiele. Ten sam shit i ten sam rodowod. Zreszta czy to w Wolominie czy w Opocznie to ta sama koalicja, wiec niech gina w odmetach niepamieci
Skoro tak, to dlaczego główne media jadą z PiS-em , a PO wybielają? Skoro to te same partię to nie powinno im robić różnić kto będzie rzadził?