emj10 napisał(a):

Roznic miedzy nimi jest niewiele. Ten sam shit i ten sam rodowod. Zreszta czy to w Wolominie czy w Opocznie to ta sama koalicja, wiec niech gina w odmetach niepamieci
|
Skoro tak, to dlaczego główne media jadą z PiS-em , a PO wybielają? Skoro to te same partię to nie powinno im robić różnić kto będzie rzadził?