Oj troche wiecej jest w eterze zarzutow do pisowskiej ferajny
Sam fakt, ze partia z zarzadcy nieruchomosci oraz rentiera kilku obiektow w Warszawie staje sie deweloperem jest wiecej niz niepokojacy. Pokazuje to na co ida te setki milionow z naszych kieszeni kazdego roku przeznaczane na ich dofinansowanie. Jawne zlodziejstwo w bialy dzien, a pisalem juz kiedys jaka walka byla o to aby w mpzp dla Towarowej zapisac te dwa wiezowce przy Srebrnej.
Zeby bylo smieszniej to PiS moze dolaczyc do elitarnego grona polskich firm ktore wybudowaly wiezowiec 100m i wiecej. Po Czarneckim, a przed Kulczykiem ktory utknal z Lilium Tower.