Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28459
Stary 05.10.2014, 00:37
Oj troche wiecej jest w eterze zarzutow do pisowskiej ferajny

Sam fakt, ze partia z zarzadcy nieruchomosci oraz rentiera kilku obiektow w Warszawie staje sie deweloperem jest wiecej niz niepokojacy. Pokazuje to na co ida te setki milionow z naszych kieszeni kazdego roku przeznaczane na ich dofinansowanie. Jawne zlodziejstwo w bialy dzien, a pisalem juz kiedys jaka walka byla o to aby w mpzp dla Towarowej zapisac te dwa wiezowce przy Srebrnej.

Zeby bylo smieszniej to PiS moze dolaczyc do elitarnego grona polskich firm ktore wybudowaly wiezowiec 100m i wiecej. Po Czarneckim, a przed Kulczykiem ktory utknal z Lilium Tower.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 05.10.2014 o godz. 00:48.