Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 04.10.2014, 21:05
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Pisanie że Boguski był lepszy od kogokolwiek to przegięcie.
To był jego najgorszy mecz od kilku, kilkunastu miesięcy - spierdzielił praktycznie każdą piłkę, jego "strzały" leciały taką prędkością że bramkarz mógł iść na kawę, wrócić i złapać.
Akcja wypieprzenia piłki na róg kiedy był kompletnie sam w promieniu 10-15 metrów to mistrzostwo świata.
Szkoda słów.
Akurat w sytuacji o której piszesz Boguś nie widział kogo ma za plecami i zrobił to co mógł.
Natomiast rzeczywiście w pierwszej połowie podpalił się 2 razy niepotrzebnie ....
Biegał i walczył za 3 kisił za 2 ale był ... inni jakoś długimi fragmentami znikali
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując