Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
#
8696
04.10.2014, 19:06
Pozwole sobie zabrac glos. Chlopakom z Legii, ze sie ciesza to sie nie dziwie bo maja z czego. Dziwi mnie tylko, ze zaraz po wygranej ich druzyny leca na forum..... Wisly i .... no wlasnie.... i kto tu leczy kompleksy.
wiesniak84