Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2759
Stary 04.10.2014, 12:55
Jest pat. Zostawienie Smudy nic nie daje, a znalezienie kogoś innego w ciężkiej sytuacji Wisły to niezła łamigłówka. Jeśli ktoś myśli, że zespół się podniesie przez te dwa tygodnie przerwy, to jest po prostu naiwny. Chyba będzie tylko gorzej. Lubię Franza, ponieważ to taki piłkarski Himilsbach, ale akurat u niego jest jak w najgorszych dreszczowcach, czyli najpierw trzęsienie ziemi, a potem zwykłe Smudy (o pardon, smuty). Będziemy więc mieli zwijającego Franciszka ze spółką, ale trzeba się z tym pogodzić, bo brak alternatywy, prawda?
Odpowiedz cytując