Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 04.10.2014, 12:34
Przegraliśmy pechowo po naprawdę dobrym meczu, gdyby nie brakło szczęścia już do przerwy spokojnie mogło być 2:0
Oprócz Dudki na prawej obronie i jeszcze zbyt małego nacisku na grą skrzydłami oraz zbyt małej liczbie prób strzałów z dystansu przy tak murującym się przeciwniku nie mam zastrzeżeń do pracy trenera i piłkarzy.
Boguski wykonał kawał roboty, był wszędzie, wspomagał rozegranie i odbiór piłki najlepiej jak potrafił, a że bywa drewniany, cóż nie on jedyny, trzeba czekać czasów aż trener będzie miał alternatywy na ławce. Skoro już przy ławce jesteśmy Stępiński powinien dostać więcej minut bo na to ewidentnie zasługuje.
Przypomnijcie sobie mecze za pierwszego Kasperczaka gdy dominowaliśmy wszystkich jak ciężko nam się grało gdy przeciwnik siedział głęboko cofnięty na swojej połowie a my waliliśmy głową w mur.
Odpowiedz cytując