Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 04.10.2014, 12:25
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
--------Brożek-Stępiński
-----Garguła-Stilic-Uryga
-------------Dudka
Sadlok-Guzmics-Głowa-Burliga

Gdzie Stilić ma dużą swobodę, za to Uryga z Gargułą również ze sporymi zadaniami defensywnymi, Anglicy to zdaje się mówią 'box to box' na takich graczy.

Nie widzę za to w składzie takich piłkarzy jak Boguski i Jankowski. Z reguły prawie nic nie wnoszą do gry...
Fakt, fantazjujesz...

W tym ustawieniu gramy tylko środkiem pola bo nie mamy skrzydłowych. Ustawienie mega defensywne i do tego dwóch napastników...
Odpowiedz cytując