Rob_Zombie napisał(a):

--------Brożek-Stępiński
-----Garguła-Stilic-Uryga
-------------Dudka
Sadlok-Guzmics-Głowa-Burliga
Gdzie Stilić ma dużą swobodę, za to Uryga z Gargułą również ze sporymi zadaniami defensywnymi, Anglicy to zdaje się mówią 'box to box' na takich graczy.
Nie widzę za to w składzie takich piłkarzy jak Boguski i Jankowski. Z reguły prawie nic nie wnoszą do gry...
|
Fakt, fantazjujesz...
W tym ustawieniu gramy tylko środkiem pola bo nie mamy skrzydłowych. Ustawienie mega defensywne i do tego dwóch napastników...