No cóż, 4 porażka z rzędu, po bardzo dobrym starcie robi się troszku (troszku

) żenująco.
Panie Smudo, czas na zmiany, dajżesz w końcu od pierwszej minuty zagrać Żemło, Stępińskiemu czy Zającowi. Nie żeby od razu wszystkich, jeden na mecz wystarczy. Niech że czasem siądzie na ławie i ten Brożek.
Jakbym się miał pobawić w fantastę i wyobrazić sobie że to ja dobieram składy to na Górnika postawiłbym na coś w ten deseń:
--------Brożek-Stępiński
-----Garguła-Stilic-Uryga
-------------Dudka
Sadlok-Guzmics-Głowa-Burliga
Gdzie Stilić ma dużą swobodę, za to Uryga z Gargułą również ze sporymi zadaniami defensywnymi, Anglicy to zdaje się mówią 'box to box' na takich graczy.
Nie widzę za to w składzie takich piłkarzy jak Boguski i Jankowski. Z reguły prawie nic nie wnoszą do gry...
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"