|
Wystarczą mi gracze na poziomie Stępińskiego - 19 lat i jak dla mnie na słabszych rywali (w tym momencie abstrakt, ale 2-3 lata temu byli tacy, na których mogliśmy wyjść II składem i nie byłoby problemu) spokojnie mogą się ogrywać, dają dobre zmiany...
|