Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 04.10.2014, 11:25
raindog napisał(a):Wyświetl post
@serek, jak przedstawiasz swoje zdanie, przynajmniej wskaż, co podobał Ci się w grze Brożka. Boguski grał na lewym, prawym skrzydle, na środku, w obronie... a Brożek stał z przodu i nic tego nie wynikało. Jedno ciekawe zagranie to główka do Boguskiego, gdzie ten spieprzył setkę. ...choć Brożek sam równie dobrze mógł to uderzać.
Już samo porównywanie gry tych zawodników, mimo zupełnie innych pozycji i zadań, jest niedorzeczne. napastnik żyje z podań, powiedz lepiej ile dobrych piłek dostał wczoraj Brożek? Czy miał z kim rozegrać jak lubi prostą klepkę? Jedyne piłki do niego to dzidy i "walcz Broziu"...
Odpowiedz cytując