raindog napisał(a):

|
@serek, jak przedstawiasz swoje zdanie, przynajmniej wskaż, co podobał Ci się w grze Brożka. Boguski grał na lewym, prawym skrzydle, na środku, w obronie... a Brożek stał z przodu i nic tego nie wynikało. Jedno ciekawe zagranie to główka do Boguskiego, gdzie ten spieprzył setkę. ...choć Brożek sam równie dobrze mógł to uderzać.
|
Już samo porównywanie gry tych zawodników, mimo zupełnie innych pozycji i zadań, jest niedorzeczne. napastnik żyje z podań, powiedz lepiej ile dobrych piłek dostał wczoraj Brożek? Czy miał z kim rozegrać jak lubi prostą klepkę? Jedyne piłki do niego to dzidy i "walcz Broziu"...