Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2751
Stary 04.10.2014, 10:18
Może to wielu rozśmieszy ale taki np Jan Urban? Sporo Legia zarobiła na tych młodych których wprowadził do zespołu.

I nikt nie mówi żeby zostać klubem który ogrywa tylko młodych, ale takim gdzie stawia się również na młodych. Np. Żemło dostaje szanse - zagra w kilku meczach i coś pokaże. Widać że ma potencjał - to podpisuje się z nim dłuższy kontrakt i wypożycza do niższej ligi. Tam pogra i jak się rozwinie to wraca do Wisły w pełni ukształtowany piłkarz.

Sam pisze to co ja piszę - właśnie teraz trzeba ogrywać młodych bo potem co? Dziura pokoleniowa. O tym pisałem wiele razy i teraz też - mamy starą 11 i co więcej?

Nie gniewaj się - ale nie manipuluj moją wypowiedzią - Wisła to nie powinien być klub jak Łęczna (teraz taka jest Wisła) - gdzie grają sami starzy wyjadacze i mają robić wynik jak u Szatałowa - ani jakimś klubem gdzie mają grac sami młodzi! Droga Środka - jak Legia czy Lech! Wstawienie we wczorajszym meczu Żemły zamiast Dudki nie znaczy ze nie chcemy wygrać meczu! Chcemy jak najbardziej. Zamiast bezproduktywnego Brozka może Stępiński od pierwszej minuty?

O tym piszę - jak jest możliwość dać szansę takiemu Żemle a nie kisić starych wyjadaczy to trzeba to robić! Nie znaczy to że ma grać więcej niż 2-3 w meczu młodych. I nie znaczy też że w każdym meczu!

Powiedz co dało to że Dudka wczoraj grał na boku? NIC

Na razie mamy Los Geriaticos u Smudy i własnie sami kopiemy sobie grób taką wizją drużyny. To jest model dobrze znany - Odra Wodzisław przez lata tak się kisiła w lidze... Tego chcesz dla Wisły? pustych trybun - bo kto będzie chciał patrzeć na mecze oldbojów.

Jak mocniej postawimy na młodych jak Lech czy Legia (nie rezygnując z wyniku - nie o tym piszę) to tylko na tym zyskamy. Robiąc Łęczną w Wiśle - wraz z odejściem Smudy wraz z Głowackim Brożkiem itd skazujemy się własnie na poważnie na walkę o utrzymanie. Bo zmarnowaliśmy wlaśnie czas kiedy Oni ciągli grę nie wprowadzając do drużyny w między czasie żadnych nowych piłkarzy!
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 04.10.2014 o godz. 10:28.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując