Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 04.10.2014, 10:15
Pisanie że Boguski był lepszy od kogokolwiek to przegięcie.


To był jego najgorszy mecz od kilku, kilkunastu miesięcy - spierdzielił praktycznie każdą piłkę, jego "strzały" leciały taką prędkością że bramkarz mógł iść na kawę, wrócić i złapać.
Akcja wypieprzenia piłki na róg kiedy był kompletnie sam w promieniu 10-15 metrów to mistrzostwo świata.

Szkoda słów.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując