|
Przecież Boguski dwoił się i troił... Partolił akcje w obronie a zaraz leciał do ataku, żeby tam skiksować.
ten gość już nie powinien grać na R22 dopóki nie złapie jako takiej formy - teraz więcej szkody niż pożytku.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
|