|
Po ch.j Smuda wpuszcza Boguskiego? Ten gość to nieporozumienie, Smuda nie wyciąga żadnych wniosków z ostatnich meczów? Czemu nie posadzi Stilicia na ławce skoro gra słabo? Kur.a, to jest naturalne nawet w a klasie, że jeśli ktoś gra piach, siada na ławce. Wiadomo, że on jednym podaniem coś zdziałać może, ale od paru meczów nie ma ani jednego! Boguski powinien już w ogóle w Wiśle nie grać od 2010 roku. Jest słaby technicznie, fizycznie, nie umie podać, przyjąć o strzale nie wspominając. Co Smuda w nim widzi, że ciągle na upartego go wpuszcza? Nie wiem, może ja się po prostu na piłce nie znam... Guerrier wszedł, zrobił zamieszanie, coś z jego gry było, Stępiński wszedł na 10 minut i więcej zdziałał niż Boguski przez cały mecz.
|