Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 04.10.2014, 08:22
Arleton napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że nie dałem rady tego meczu oglądać, bo tylko bym się w....iał kolejny raz na naszą skuteczność

Ewidentnie nasi kopacze mają problem z koncentracją, kolejny raz stracona bramka w doliczonym czasie gry.
Przy drugiej bramce kiedy do końca były z 2 minuty swój konkretny udział miał Donald. Zobaczcie na powtórkach jak On sobie wraca za tą akcją, która idzie jego stroną. Brak słów... Dobiegł do pola karnego wielce załamany jak Jagiellonia już pod swoim sektorem się cieszyła z gola.

Mecz jak to mecz kiedy Brożek nie ma formy, zacinamy się i tylko kwestią czasu jest kiedy coś stracimy, bo odpowiedzieć nie potrafimy.
Odpowiedz cytując