Wyświetl pojedynczy post
Arleton
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 04.10.2014, 07:35
Dobrze, że nie dałem rady tego meczu oglądać, bo tylko bym się w....iał kolejny raz na naszą skuteczność

Ewidentnie nasi kopacze mają problem z koncentracją, kolejny raz stracona bramka w doliczonym czasie gry.
Odpowiedz cytując