Temat
:
[10 kolejka] WISŁA Kraków - Jagiellonia Białystok, 3 października, godz. 20:30!
Wyświetl pojedynczy post
Arleton
Member
Od: 06.2013
Offline
#
54
04.10.2014, 07:35
Dobrze, że nie dałem rady tego meczu oglądać, bo tylko bym się w....iał kolejny raz na naszą skuteczność
Ewidentnie nasi kopacze mają problem z koncentracją, kolejny raz stracona bramka w doliczonym czasie gry.
Arleton
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arleton
Znajdź inne posty napisane przez Arleton