Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 04.10.2014, 01:29
Ja nie mam pretensji do piłkarzy. Po prostu tak dziś miało być te słupki, odbitki, sytuacje i błędy sędziego. Taki mamy skład cóż, w lepszym też takie mecze się zdarzały. Normalka.
Ja się zastanawiam, czy ten karny na Dudce był, czy nie?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując