Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 03.10.2014, 23:14
Kur**wa!

No basta tego juz dosc

WIsla dzis to jacys parodysci,ktorzy owszem umieja zrobic akcje..tak..zrobic..a nie wykorzystac .

kpina wzieli by sie za jaja i przelamali,ja wiem ze cos ich blokuje,ale to wytlumaczenie na poziomie gimnazjum jest.No sory.

Brozek,Boguski bez ładu i składu,matko gdzie oni stracili tak forme..
Zero cwaniactwa,trzeba bylo wcisnac ta bramke,to ta nastepna by juz sama weszla.A tak dupa zbita,nic sie nie stalo po raz n-ty k**a..
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując