|
Kur**wa!
No basta tego juz dosc
WIsla dzis to jacys parodysci,ktorzy owszem umieja zrobic akcje..tak..zrobic..a nie wykorzystac .
kpina wzieli by sie za jaja i przelamali,ja wiem ze cos ich blokuje,ale to wytlumaczenie na poziomie gimnazjum jest.No sory.
Brozek,Boguski bez ładu i składu,matko gdzie oni stracili tak forme..
Zero cwaniactwa,trzeba bylo wcisnac ta bramke,to ta nastepna by juz sama weszla.A tak dupa zbita,nic sie nie stalo po raz n-ty k**a..
|