Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 03.10.2014, 23:06
Brożek śrubuję w kolejnym meczu klasyfikację kanadyjską na asysty. Napastnik powinien oddawać strzały na bramkę a on z uporem maniaka odgrywa wszystkim i nic z tego nie wychodzi. Jeżeli ma blokadę to należy udać się do specjalisty lub podpatrywać Stępińskiego ,który w 20 minut stworzył więcej groźnych sytuacji niż Brożek w trzech meczach. Widać brak szybkości i wytrzymałości szarpanie i uderzanie głową w mur a potem problemy z powrotem za uciekającymi napastnikami Jagielonii . Smuda jest bezsilny i wypalony nic nowego już nie wymyśli tylko kto za niego Polska myśl szkoleniowa jest w takim samym stanie w jakim nasz stadion.
Odpowiedz cytując