Wyświetl pojedynczy post
artur77
Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 03.10.2014, 22:50
Brożek słabo , marnuje sytuacje , spoWalnia gre na maxa przy 0-1 , zero kiwek , beznadzieja , brak szybkosci , zmeczenie , III liga może tam sie zmocni !!! według mnie najsłabszy zawodnik zamiast rosnac zdobywac doswiadczenie osłabł . Kiedys byl jak Lewy dzisiaj najsłabszy napastnik w naszej ekstraklasie ...
jazda jazda jazda Biała Gwiazda!!!
Odpowiedz cytując