|
Franek teraz popracuje w przerwie (chyba, że nie) i znowu coś fajnego wymyśli. Możemy też zaśpiewać za Gintrowskim ze "Zmienników":
" proszę czekać... - zaczekamy,
coś być musi, coś być musi,
do cholery, za zakrętem."
Za zakrętem twierdzicie, że Hajto?
|