Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 03.10.2014, 22:30
Franek teraz popracuje w przerwie (chyba, że nie) i znowu coś fajnego wymyśli. Możemy też zaśpiewać za Gintrowskim ze "Zmienników":
" proszę czekać... - zaczekamy,
coś być musi, coś być musi,
do cholery, za zakrętem."

Za zakrętem twierdzicie, że Hajto?
Odpowiedz cytując