Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 03.10.2014, 22:00
Ale o co chodzi ?
Naszym celem jest przecież ósemka.
Parafrazując Smude, Wisły nie rozwiązali jak przegrywał 5 meczów z rzędu to i nie rozwiążą jak przegrywa czwarty.
No nie trzeci, bo przed meczem się wykłócał, że PP to się nie liczy.
Jest jeszcze zapas, chociaż po ciężkich treningach w przerwie, które jak wiadomo są wartościa samą w sobie, PBB nas zapewne rozjedzie.
Odpowiedz cytując