Falmokirak napisał(a):

Skoro niektórzy chcą żegnać Smude to proponuje żeby zrobili zrzutkę na nowego trenera bo przypominam że Smuda na kontrakt do końca sezonu 2015/2016 myślę że z naszym stanem finansów zwalnianie trenera i zatrudnianie nowego jest idiotyczne, już kiedyś mieliśmy i to chyba 3 trenerów na kontraktach może już wystarczy tej patologii ?
Proponuje trochę lodu na głowę.
|
Najpierw sam weź lodu na swoją głowę.
Napisze jeszcze raz - skoro gramy tylko o pierwszą 8 (a ze Smudą tak to wygląda) to gdzie ogrywanie młodych na których możemy zarobić? Bo chyba przyszłością Wisły nie jest 34 letni Garguła czy 32 letni Dudka?
Jak ochłodzisz głowę to chętnie podyskutuję
BTW
Elefant - naprawdę lepiej znaleźć w takiej sytuacji kolejnego "Kulawika" niż Smudę. Kulawik przynajmniej ogrywał młodych - Smuda ma to w dupie. A długofalowo podejście jak Kulawik jest lepsze.