dynek.pl napisał(a):

55 minuta Sadlok nie ma siły nadążyć za akcją.
75 minuta Uryge łapią skurcze.
Seryjnie powtarzające się katastrofalne przygotowanie fizyczne to raz.
Seryjnie powtarzające się błędy w przygotowaniu taktyki na mecz (a chyba lepiej by powiedzieć brak przygotowania).
Seryjnie powtarzające się złe dobory kadrowe, jak choćby dzisiaj z Dudką, wygląda na to, że niektórzy zawodnicy jak Boguski są przyspawani do boiska.
Brak jakiejkolwiek motywacji do osiągnięcia sukcesu.
Brak jakichkolwiek widoków, by mógł zbudować drużynę na przyszłość.
Problemem są finanse i to, że teraz nie ma kto wybrać z głową nowego trenera.
Tak więc Smuda jeszcze długo będzie odrabiał pańszczyznę na emeryckiej synekurce.