Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2736
Stary 03.10.2014, 21:53
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
A niby czemu ?
55 minuta Sadlok nie ma siły nadążyć za akcją.
75 minuta Uryge łapią skurcze.

Seryjnie powtarzające się katastrofalne przygotowanie fizyczne to raz.

Seryjnie powtarzające się błędy w przygotowaniu taktyki na mecz (a chyba lepiej by powiedzieć brak przygotowania).

Seryjnie powtarzające się złe dobory kadrowe, jak choćby dzisiaj z Dudką, wygląda na to, że niektórzy zawodnicy jak Boguski są przyspawani do boiska.

Brak jakiejkolwiek motywacji do osiągnięcia sukcesu.

Brak jakichkolwiek widoków, by mógł zbudować drużynę na przyszłość.



Problemem są finanse i to, że teraz nie ma kto wybrać z głową nowego trenera.
Tak więc Smuda jeszcze długo będzie odrabiał pańszczyznę na emeryckiej synekurce.
Odpowiedz cytując