Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 03.10.2014, 21:52
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to dowód że to koniec czasu Smudy w Wiśle. Gość miota się od bandy do bandy... i stawia na starych wyjadaczy. Franek jak ma grać 34 letni Garguła zamiast 19 letniego Lecha to oczekuję zwycięstw. Porażki mogę wytłumaczyć ogrywaniem młodych. W innym wypadku w takim meczu powinny być 3 punkty!
Szkoda, że starego wyjadacza Sobolewskiego nie chciał.
Odpowiedz cytując