Ogryzek napisał(a):

|
Dla mnie to dowód że to koniec czasu Smudy w Wiśle. Gość miota się od bandy do bandy... i stawia na starych wyjadaczy. Franek jak ma grać 34 letni Garguła zamiast 19 letniego Lecha to oczekuję zwycięstw. Porażki mogę wytłumaczyć ogrywaniem młodych. W innym wypadku w takim meczu powinny być 3 punkty!
|
Szkoda, że starego wyjadacza Sobolewskiego nie chciał.