Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 03.10.2014, 21:44
Nasza ofensywa w tej chwili nie istnieje. Nie pomaga im Smuda, wystawiając na skrzydłach Boguskiego i Jankowskiego. Nie wiem czemu Franz uparł się, że Sarki i Donald są be. Inna sprawa, że moglibyśmy grać w ustawieniu 4-4-2 z Brożkiem i Stępińskim z przodu.
Odpowiedz cytując