|
Nasza ofensywa w tej chwili nie istnieje. Nie pomaga im Smuda, wystawiając na skrzydłach Boguskiego i Jankowskiego. Nie wiem czemu Franz uparł się, że Sarki i Donald są be. Inna sprawa, że moglibyśmy grać w ustawieniu 4-4-2 z Brożkiem i Stępińskim z przodu.
|