Wyświetl pojedynczy post
Falmokirak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2735
Stary 03.10.2014, 21:41
Skoro niektórzy chcą żegnać Smude to proponuje żeby zrobili zrzutkę na nowego trenera bo przypominam że Smuda na kontrakt do końca sezonu 2015/2016 myślę że z naszym stanem finansów zwalnianie trenera i zatrudnianie nowego jest idiotyczne, już kiedyś mieliśmy i to chyba 3 trenerów na kontraktach może już wystarczy tej patologii ?

Proponuje trochę lodu na głowę.
Odpowiedz cytując