|
Boguski - jedyny skrzydłowy, który nie ma na tyle siły, żeby dorzucić piłkę choć na krótki słupek... Do tego dramat z przyjęciem, Stilic totalnie pod formą, Brożek nie miał od kogo piłek dostawać... Jankowski gra pytę jak zwykle, Garguła na regresie, Stilic jak pisałem, Boguski to totalny parodysta, Uryga - powiedzmy sobie otwarcie - może odebrać, kopnąć, ogólnie sporo może, ale w defensywie - jego kreatywność pozwala na podania prostopadłe lub strzały z dystansu. Na + po dziś Gumiś, udowodnił, że może być pewnym punktem defensywy - na pewno zagrał lepiej, niż ostatnio Dudka na ŚO.
|