Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 03.10.2014, 21:29
Tylko zmiana taktyki moze tutaj pomoc. Na tak smieszna lige powinnismy grac ustawieniem 4-4-2 a nie ciagle to samo ustawienie z Boguskim i Garguła, ktorzy powinni byc co najwyzej zmiennikami.
Odpowiedz cytując