Temat
:
[10 kolejka] WISŁA Kraków - Jagiellonia Białystok, 3 października, godz. 20:30!
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
36
03.10.2014, 21:29
Tylko zmiana taktyki moze tutaj pomoc. Na tak smieszna lige powinnismy grac ustawieniem 4-4-2 a nie ciagle to samo ustawienie z Boguskim i Garguła, ktorzy powinni byc co najwyzej zmiennikami.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael