Wyświetl pojedynczy post
ProMateo
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 03.10.2014, 21:29
Rywale nas rozpracowali, nie są głupi. Cały czas ten sam skład, ta sama taktyka. Odciąć Brożka, podwoić Semira i nas nie ma, skoro skrzydłowi na ławce. Nie ma komu rozciągnąć gry/linii obrony. Garguła i Boguski pchają każda akcję do środka w największy gąszcz. Sporo wniósł Guerrier, który szarpał tam, gdzie powinien szarpać skrzydłowy. Na flance. Powinien grać w pierwszym w miejsce Jankowskiego, który mnie totalnie nie przekonuje. Boguskiego zostawić, jako pomoc Urydze.

Duet Stilic - Brożek został rozpracowany. A Smuda wciąż z uporem maniaka ustawia wszystko pod nich. Czekając na jeden błysk, dzisiaj się nie doczekał. Dać Broziowi wsparcie w postaci Mario, naprawdę.
Odpowiedz cytując