|
Wystarczyło zrobić jedno - zdjąć Urygę, dać Dudkę do środka (Dudka słaby, ale lepszy niż Alan) i dać szansę Żemle. Nie wiem, czy dałoby nam to wygraną, ale na pewno patrzyłbym na Smudę nieco inaczej po takim manewrze.
Aha, my gramy Jankowskim, Brożkiem, Gargułą itp., a na ławce mamy Stępińskiego.
Generalnie piłkarska komedia. Cały mecz jednym tempem, z przewidywalnymi podaniami i grą nudną do bólu. To samo w 12 minucie, 34, 57 i 80, kiedy powinniśmy odrabiać straty.
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 03.10.2014 o godz. 21:31.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|