Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 03.10.2014, 21:24
No to mam kur... problem. Zaczyna sie robic nieciekawie.
W tamtym sezonie na wiosne przerabialismy juz gre na 0 z przodu...
Irytujace to jest...
Odpowiedz cytując