|
Dużo emocji, dobry mecz w naszym wykonaniu ale niestety bez happy endu.
Nie wiem czy mamy kryzys bo sytuacji było w .....
Na pewno jest kryzys jeśli chodzi o wyniki.
Moim zdaniem to po prostu kara za olanie meczu w Poznaniu.
Szkoda bo siewcy fermentu wokół klubu dostali kolejny argument.
|