Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.10.2014, 21:18
Dużo emocji, dobry mecz w naszym wykonaniu ale niestety bez happy endu.

Nie wiem czy mamy kryzys bo sytuacji było w .....
Na pewno jest kryzys jeśli chodzi o wyniki.
Moim zdaniem to po prostu kara za olanie meczu w Poznaniu.

Szkoda bo siewcy fermentu wokół klubu dostali kolejny argument.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując