Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2729
Stary 03.10.2014, 19:39
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież istnieje takie słowo jak 'idiotom' , tyle że w odniesieniu do grupy. Wieśniak84, że tak powiem nie rób wiochy przekładając ortografie ponad merytorykę wypowiedzi. To tak jakbyś powiedział o Smudzie, że jest słabym trenerem, bo kiepsko mówi po Polsku.

Twój argument jest inwalidą.
1. Skoro zwrocenie uwagi na blad ortograficzny, zreszta slusznie, uwazasz za argument-inwalide, to w takim razie zycze dalszego zycia w pelnosprawnosci.
2. Wszyscy, ktorzy sa za zwolnieniem Smudy czyli mysla inaczej niz ja sa idiotami - prawdziwie wysoki poziom merytoryki.

Ja koncze wpisywanie sie w tym temacie poki co bo szkoda mojego intelektu na "merytoryke" na poziomie rzucania miesem. Wpisze sie jak juz Smuda odejdzie, zostanie zwolniony, czy co tam jeszcze. Jak zniknie.
Odpowiedz cytując