Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2728
Stary 03.10.2014, 18:50
raindog napisał(a):Wyświetl post
Taki klub jak Wisła powinien mieć taką ławkę rezerwowych, trenera przygotowania fizycznego, bo każdy mecz mógł być dla tego klubu ważny.

Jeśli są tu tacy, którzy uważają, że na wiosnę rok temu to brak kibiców, a nie masowe kontuzje sprawiły, że zanotowaliśmy 5 porażek z rzędu, to nawet szkoda komentarza na niektóre wpisy.

Mówiąc krótko - CHCIEĆ A MÓC TO DWIE RÓŻNE RZECZY.
A ja uważam, że było czerwone światło na puchary wewnątrz klubu i dlatego zaczęliśmy się ośmieszać. Zła sytuacja finansowa klubu była głównym powodem... i obawiam się, że jeśli podobnie będzie po zimie to wiosną 2015 nastąpi podobna sytuacja.
Jednak mam nadzieję, że obecność kilkunastu tysięcy kibiców na każdym meczu plus brak Bednarza plus Gaszyński przyciągną w zimie sponsorów i pieniądze do klubu.
Odpowiedz cytując