Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 03.10.2014, 17:09
Dobra z warszawskimi przegralismy, rywal zdecydowanie lepszy ale z Jagiellonia to juz koniecznie musimy sobie poradzic. Ale tak samo miało byc w derbach a pilkarze nie podeszli do tego spotkania zbyt powaznie. Trzy wazne przegrane mecze z rzedu wystarczą, dzisiaj licza sie tylko wygrana.
Odpowiedz cytując