|
Dobra z warszawskimi przegralismy, rywal zdecydowanie lepszy ale z Jagiellonia to juz koniecznie musimy sobie poradzic. Ale tak samo miało byc w derbach a pilkarze nie podeszli do tego spotkania zbyt powaznie. Trzy wazne przegrane mecze z rzedu wystarczą, dzisiaj licza sie tylko wygrana.
|