Babba napisał(a):

Mecz, o ktorym wspomniał Kosa to świetny pomysł. Ale nie ma szans, żeby SKWK, ludzie pełni cnót, zaprosili jakiegoś "judasza" , czy "lewacką szmatę"(hahahahaha). Witamy w polskim piekiełku.
Inicjatywa jest po stronie władz klubu.
|
Ale gdzie mają go zaprosić? na trawnik nieopodal budki z hot-dogami?
Jak żes biznesmen to mu zorganizuj taki mecz.
Chce sobie organizować meczyk wspomnień to niech wyłoży pieniądze i sobie organizuje. W czym problem?
A klub teraz o niczym innym nie myśli tylko o zorganizowaniu meczu Kosie i jego kolegom, jakby nie było tysiąc innych problemów.