|
Ale przecież istnieje takie słowo jak 'idiotom' , tyle że w odniesieniu do grupy. Wieśniak84, że tak powiem nie rób wiochy przekładając ortografie ponad merytorykę wypowiedzi. To tak jakbyś powiedział o Smudzie, że jest słabym trenerem, bo kiepsko mówi po Polsku.
Twój argument jest inwalidą.
|