Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28453
Stary 03.10.2014, 13:17
Kolejna edycja walki o wpływy na Ukrainie. Tym razem Niemcy wysyłają swój konwój przewrotnie zwany niebieskim, by zaopatrzyć banderowców w broń. Co lepsze to jedzie przez Polskę
Dobrze Korwin Mikke mówił. Banderowcy to niemieccy agenci, zobaczycie co będzie się działo z polską mniejszością we Lwowie w ciągu najbliższych lat, jak w końcu Ruscy Donieck wyszarpią z rąk Ukrainy a reszta Ukrainy przejdzie pod wpływy UE. Będzie gorzej niż w Wilnie, co lepsze, wasze niezależne.pl tvn-y wszystko przemilczą.
Polak biedny bo głupi i głupi bo biedny.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰