Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9948
Stary 03.10.2014, 12:55
Mecz, o ktorym wspomniał Kosa to świetny pomysł. Ale nie ma szans, żeby SKWK, ludzie pełni cnót, zaprosili jakiegoś "judasza" , czy "lewacką szmatę"(hahahahaha). Witamy w polskim piekiełku.
Inicjatywa jest po stronie władz klubu.

Wywiad z Sosinem http://www.youtube.com/watch?v=dMjJO...layer_embedded
Odpowiedz cytując