W takim meczu jak dziś powinien grać Żemło zamiast Burligi (nadmiar kartek), to będzie grał Dudka. Ech Franek Franek - dla ciebie im starszy tym lepszy. Wolny Dudka na prawej obronie będzie lepszy niż Żemło który z Lechem zagrał dobrze na tej pozycji w PP? Nie jestem przekonany.
Liczę na wygraną - innej opcji nie ma. Nieważne ile i jak, ale na wygraną
