Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 03.10.2014, 11:29
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że chociaż oddanie w kretyński sposób Lechowi awansu w PP nie będzie całkowicie straconym meczem. Że mówione przez Smudę banialuki o przeglądzie kadry nie okażą się czczym gadaniem, i dzisiaj za Burligę zagra jeden z dwóch-trzech którzy wtedy nie dali dupy, czyli Żemło (bodajże). Nie będzie cudował tam z Dudką, czy jakimś innym kreatywnym przestawianiem piłkarzy, tylko da szansę temu który na tę szansę w meczu z Lechem zasłużył.
Już jest zapowiedziane, że na PO zagra Dudka.
To tak żebyś się nie denerwował gdy zobaczysz oficjalne składy.
Też byłbym za tym aby ktoś z młodych pokazał się w tym meczu (Zając, Żemło) bo patrząc na grę niektórych w meczu z Lechem (m.in. Żemło) można mieć pewność że nie pękli by przed Jagą.
No ale paradoksalnie mecz z Jagą jest grą o wynik i o dużo większą stawkę niż tylko 3 ligowe pkt
Odpowiedz cytując