|
Trzeba się nastawić na ciężki mecz przynajmniej w pierwszej połowie... Probierz z zawiści na Wisłę na pewno ich nastawi agresywnie. Trzeba grać mądrze dużo przy piłce się utrzymywać, żeby wybijać ich z rytmu. Jestem pewien, że nie odpuszczą. Druga sprawa, że chętnie zobaczył bym w pierwszym składzie... brak Boguskiego...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|