wolfy napisał(a):

|
Pytanie, czy u nas w klubie w ogóle chcą pucharów.
|
Chcą pucharów. Jeśli chcesz dokładnych cytatów to mówił o tym zarówno Czerwiński, jak i Smuda że interesuje ich mistrzostwo Polski. Co nie znaczy, że cokolwiek obiecują. A Mistrzostwo jednoznacznie wiąże się z pucharami.
Poza tym z samego ekonomicznego punktu widzenia - wyższe miejsce w lidze = więcej kasy od NC+.
Nawet gdyby nas czekał jeden wyjazd do Kazachstanu, to wcześniejszy wpływ do kasy właśnie z tego źródła niwelowałby stratę poniesioną z tego wyjazdu.
Tylko między 3 a 4 miejscem, było w tym sezonie różnicy ok 1,5 mln zł w samej premii od nc+
A to że piłkarze tacy jak Stillić, Brożek i reszta chcą pucharów, nawet nie mam wątpliwości. A co dzisiejszego meczu to nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana. Inaczej nasz kryzys będzie oficjalnie przyklepany.