Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 03.10.2014, 08:22
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Zagra znowu Boguski, ja dałbym szansę Zającowi niech poszarpie w pierwszej połowie - ale to się oczywiście nie stanie.
Jak Boguski wypracowywał syt. z Lechem i strzelał Bełchatowowi to pewnie to samo mówiłeś ? I jak po meczu PP Ty masz jeszcze jakieś wątpliwości o przydatności "na dziś" Zająca i to od pierwszej minuty to ja nie mam pytań. Też nie jestem jakimś fanem Boguskiego, czasem mam na niego nerwa, ale pojąłem w końcu, że gra dlatego bo zmiennik na jego pozycje jest jeszcze gorszy (z resztą nie tylko on, ale to inna historia).

Dobrze, że Jaga bez Quintany, ale i tak ciężko będzie. Jak ich nie przyciśniemy od początku i nie strzelimy bramki w 1 połowie to obstawiam remis.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując