shaggy napisał(a):

|
Zagra znowu Boguski, ja dałbym szansę Zającowi niech poszarpie w pierwszej połowie - ale to się oczywiście nie stanie.
|
Jak Boguski wypracowywał syt. z Lechem i strzelał Bełchatowowi to pewnie to samo mówiłeś ? I jak po meczu PP Ty masz jeszcze jakieś wątpliwości o przydatności "na dziś" Zająca i to od pierwszej minuty to ja nie mam pytań. Też nie jestem jakimś fanem Boguskiego, czasem mam na niego nerwa, ale pojąłem w końcu, że gra dlatego bo zmiennik na jego pozycje jest jeszcze gorszy (z resztą nie tylko on, ale to inna historia).
Dobrze, że Jaga bez Quintany, ale i tak ciężko będzie. Jak ich nie przyciśniemy od początku i nie strzelimy bramki w 1 połowie to obstawiam remis.